Współpraca

Mysz jest otwarta na przeróżne formy współpracy, zarówno stałej jak i jednorazowej – recenzje, konkursy, akcje specjalne, sponsoring, patronaty, etc. – tak długo jak są one zgodne z (pop)kulturową tematyką bloga i nie są sprzeczne z Mysimi przekonaniami. Kwestie finansowe oraz ostateczny kształt współpracy omawiane są indywidualnie.

Moi Czytelnicy są dla mnie ważni i to pod ich kątem staram się oceniać ewentualne propozycje współpracy. Stali Czytelnicy Mysza Movie należą do osób żywo zainteresowanych popkulturą – cenią sobie pasję, wnikliwe podejście do tematu i długie, często bardzo szczegółowe dyskusje.

Jeśli sądzisz, że Twój produkt pasuje do profilu Mysza Movie i jesteś zainteresowany współpracą, możesz skontaktować się z autorką bloga pod adresem mailowym: roguemousey@yahoo.pl

 

Wszystkie teksty pojawiające się na blogu stanowią Mysią własność intelektualną (unless stated otherwise). Mysz udostępnia je na licencji (CC) Creative Commons i zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z bloga, pod warunkiem mailowego poinformowania o tym fakcie i podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych proszę o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: http://myszamovie.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Blog Mysza Movie – http://myszamovie.pl. W przypadku portali społecznościowych proszę o umieszczenie jedynie tytułu z linkiem prowadzącym do treści artykułu na blogu.

Informacje o przedruku artykułów z blogu Mysza Movie proszę przesyłać na adres: roguemousey@yahoo.pl

 


Copyright disputes:

Jeśli wystąpią jakiekolwiek zastrzeżenia lub wątpliwości co do praw autorskich danej grafiki, skontaktuj się z Myszą pod adresem: roguemousey@yahoo.pl

If there are any concerns or doubts about the copyright of certain graphics, please contact me at: roguemousey@yahoo.pl