Podcast Myszmasz 1×06 “Geekowskie korzenie”

Szósty odcinek współtworzonego przez Mysz podcastu.

 

Pamiętacie, jak Mysz pisała o swoich geek roots?… inspiracją do tamtego wpisu był ten oto odcinek.

Jest to odcinek szczególny, bo bardzo osobisty: razem z Krzyśkiem i Kamilem, współgospodarzami podcastu, opowiadamy o swoich początkach w popkulturze – od czego zaczynaliśmy, co nas zafascynowało, jakie miłości i sympatie przetrwały do dziś… Mówimy o tym, co ukształtowało nasze zainteresowania i to, kim dziś jesteśmy.
W związku z konstrukcją odcinka – czymś pomiędzy słowotokiem, stream of consciousness, a przerzucaniem się anegdotkami – tym razem nie zamieszczam timecode’ów. Mam jednak nadzieję, że dacie nam – a właściwie naszym młodszym wcieleniom – szansę.

 

Kliknij tu by przejść do odcinka 1×06

Razem z współtwórcami Myszmasz z niecierpliwością oczekuję na Wasz feedback.

Przypominam, że możecie znaleźć nas na Libsyn (gdzie znajduje się także nasz RSS feed), iTunes, oraz Facebookowym fanpage‘u, gdzie będziecie informowani o nowych odcinkach, wszelkich sprostowaniach, zapowiedziach, teaserach, itp. Tam także możecie się z nami skontaktować, zostawić komentarze, pytania, pomysły i sugestie. Oczywiście możecie to także robić tutaj, na blogu, ale na FP łatwiej będzie pozostałym gospodarzom podcastu porozumieć się z Wami *szczeżuja*

Kolejny odcinek Myszmasz już w nadchodzący weekend!