Podcast Myszmasz 1×07 “Stark. Tony Stark.”

Siódmy odcinek współtworzonego przez Mysz podcastu.

 

… a właściwie nie odcinek 1×07 a 007. Badum-tss.
Zgadliście, Drodzy Słuchacze – przyszła pora… nie, nie na Telesfora, tylko na Bonda. Jamesa Bonda. W tym odcinku omawiamy które Bondy są najsłabsze fabularnie, dlaczego George Lazenby wcale nie jest takim złym Bondem, kto jest naszym ulubionym agentem 007 i które z jego dziewczyn śnią nam się po nocach. Co więcej, Mysz przyznaję się do swojej głęboko skrywanej miłości do kobiet-hakerów, Krzysiek deklaruje sympatię do Madonny, a Kamil próbuje hijackować odcinek. Gościnnie pojawia się też babcia Olenna z Game of Thrones!
W tym odcinku rozmawiamy również o najgorętszej premierze miesiąca, czyli Iron Man 3. Specjalnie dla Słuchaczy, którzy filmu jeszcze nie widzieli przygotowaliśmy segment bez-spoilerowy. Enjoy!

 

Kliknij tu by przejść do odcinka 1×07

 W siódmym odcinku:

  • Bond. James Bond [01:02]
  • Man. Iron Man. 3. – bezspoilerowo [57:29]
  • Iron Man 3 [1:00:14] (uwaga SPOILERY)

Razem z współtwórcami Myszmasz z niecierpliwością oczekuję na Wasz feedback.

Przypominam, że możecie znaleźć nas na Libsyn (gdzie znajduje się także nasz RSS feed), iTunes, oraz Facebookowym fanpage‘u, gdzie będziecie informowani o nowych odcinkach, wszelkich sprostowaniach, zapowiedziach, teaserach, itp. Tam także możecie się z nami skontaktować, zostawić komentarze, pytania, pomysły i sugestie. Oczywiście możecie to także robić tutaj, na blogu, ale na FP łatwiej będzie pozostałym gospodarzom podcastu porozumieć się z Wami *szczeżuja*

Kolejny odcinek Myszmasz już w nadchodzący weekend!